Agnieszka Totłoczko-Wróbel prowadzi gospodarstwo rolne, przetwórcze o powierzchni 1000 ha, które znajduje się w gminie Kozłowo powiat Nidzica.
Jest to gospodarstwo o profilu roślinnym, a jego główny kierunek to uprawa ziemniaka wysokiej jakości (sadzeniak, jadalny, skrobiowy) uprawia się tu także zboża, rzepak i buraki.
Pani Agnieszka od początku przejęcia gospodarstwa po ojcu panu Bolesławie Tolloczko wprowadza innowacje i oprócz ekipy pracowników, których zatrudnia, sama wraz z dziećmi pracuje w gospodarstwie.

Pani Agnieszka Tołłoczko jest wyjątkiem potwierdzającym regułę kobiety świetnie dają sobie radę w zawodzie rolnika.

Do dyspozycji miała co prawda ogromne areały, ale ziemie były słabej jakości (przewaga Vi Vi klasy), a dodatkowo cechowała je słaba pojemność wodna i pagórkowate ukształtowanie terenu.
W końcu, za namową kolegi, Agnieszka Tolloczko zdecydowała się na uprawę ziemniaków i cebuli.
Zachęcona pierwszymi sukcesami, zaczęła inwestować i śmiało rozwijać swoją wizję.
Sprzyjało jej położenie działek w czystej, mazurskiej okolicy. Były też wyzwania – odkamienianie i nawadnianie pól, stworzenie systemu magazynowania i reorganizacja parku maszyn.
Ze wszystkim doskonale sobie poradziła dzięki odwadze, ale też wsparciu innych.

Dziś pani Agnieszka inwestuje i udoskonala swoje gospodarstwo, bo wie, że inwestycje są siłą napędową rozwoju. Docelowo chce zostać czołowym producentem ziemniaka sadzeniaka w Polsce.
Promuje przedsiębiorczość kobiet z terenów wiejskich, chętnie udziela wywiadów.
Wprowadziła do swojego gospodarstwa wiele nowoczesnych technologii, w tym system naprowadzania GPS i komputerowe systemy zarządzania.
Na codzień chetnie dzieli się swoja pracą na portalach społecznościowych takich jak Facebook , Instagram , Tik-tok a także prowadzi swój kanał informacyjny na You Tube.